O nás

Poté, co jsem se v roce 2017 stala poprvé maminkou, jsem zjistila, že je obtížné vyzdobit pokoj mé dcery roztomilým a moderním způsobem, jaký jsem si představovala. Strávila jsem hodně času hledáním originálních a cenově dostupných dekorací, ale jediné vhodné, které jsem našla v domácích obchodech, byly zbytečně předražené.

Musela jsem tedy nakupovat v zahraničí - v Německu, Belgii a Francii - a objevila jsem přitom množství pěkných značek, které nebyly v České republice dostupné. Setkala jsem se také s mnoha skvělými maminkami, připojila se k různým skupinám na sociálních sítích a zjistila, že často mají podobnou starost o vybavení dětského pokoje jako já. Proto vznikla myšlenka na vytvoření eshopu, který se bude specializovat na stylové a dostupné doplňky a úložné prostory do dětských pokojů.

Pracujeme převážně s francouzskými značkami, a zakládáme si na tom, abychom Vám přinášeli širokou nabídku atraktivních výrobků za příznivé ceny. ​ V současné době máme skladem v České republice přes 1.000 produktů. Větší nabídků doplňků do pokojíčku od francouzskách značek jinde nenajdete! :) Pravidelně naši nabídku rozšiřujeme, abyste vždy měli na výběr z těch nejnovějších výrobků. Ráda bych, aby přispěly ke zkrášlení vzhledu dětských pokojíčků, a aby v nich potom Vaše děti mohly příjemněji trávit svůj čas.

Není nic lepšího než dělat dětem radost! Doufám, že si užijete nakupování stejně jako já výběr nových produktů. :)

Vaše Anne-Julie

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.