O nás

Náš internetový obchod vznikl v roce 2019 v Praze. Od té doby se velmi rychle rozrostl a dnes už působíme kromě Česka také na Slovensku a v Německu. Staráme se o to, abyste na internetu nemuseli trávit spoustu času hledáním originálních a cenově dostupných dekorací do dětských pokojíčků Vašich dětí či vnoučat. Nabízíme profesionální služby, originální nabídku a vysoce kvalitní zboží, které jinde jen tak nenajdete.

Na našem e-shopu dnes najdete přes tisíc stylových dekorací, úložných prostorů, nábytku pro děti, dětských hraček a bytového textilu do dětských pokojů za příznivé ceny, které máme skladem v České republice. K nákupu nad 1.000,- od nás navíc dostanete dárek a nad 1.500,- budete mít dopravu zdarma. Vaše objednávky vyřizujeme obratem a v pracovních dnech odesíláme do 24 hodin. Také nám velmi záleží na tom, aby k Vám bylo zboží doručeno s co nejmenším dopadem na životní prostředí.

Naše bohaté portfolio neustále roste. Zakládáme si na tom, abychom Vám stále přinášeli širokou nabídku atraktivních výrobků za příznivé ceny. Pracujeme převážně s francouzskými značkami, ale nabízíme i zboží z jiných zemí. Větší nabídku vybavení, doplňků a dekorací do dětského pokojíčku od francouzských značek dnes jinde nenajdete! Pravidelně navíc zařazujeme ty nejnovější výrobky. Naším cílem je nabízet kvalitní zboží s neotřelým designem, které přispěje ke zkrášlení vzhledu Vašich dětských pokojíčků, ve kterých díky tomu budou Vaše děti moci mnohem příjemněji trávit svůj čas.

Podle nás není nic lepšího než dělat dětem radost!

Za celý náš tým Vám proto přeji, ať si užijete nakupování stejně, jako si my užíváme výběr těch nejnovějších produktů. Popusťte uzdu svojí fantazii a nechte se na našem e-shopu inspirovat.

Váš DreamBoutique tým

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.