Z důvodu letní dovolené bude sklad uzavřen od 15. do 19. července.

Vrácení zboží

Při doručení objednaného zboží prosím zkontrolujte, zda zásilka nevykazuje vady způsobené přepravou. Pokud ano, nepřebírejte prosím zásilku a informujte nás o tomto na emailové adrese info@dreamboutique.cz.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zákazník má právo zboží vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu. Tuto skutečnost nám nám prosím oznamte na emailovou adresu info@dreamboutique.cz. Zboží musí být v tomto případě nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami, originálními obaly a nesmí jevit známky opotřebení a používání. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího, pokud není dohodnuto jinak. Pro vrácení zboží můžete využít formulář.

REKLAMACE

Zboží můžete samozřejmě vrátit také z důvodu reklamace, záruční lhůta činí 24 měsíců od převzetí zboží. V závislosti na druhu vady a na povaze zboží bude oprávněná reklamace řešena výměnou zboží či vrácením zaplacené kupní ceny v souladu s právními předpisy platnými v ČR. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně prodávajícího. Pro reklamaci můžete využít formulář.

ZPĚTNÁ DOPRAVA

Zboží ke vrácení a reklamacím prosím zaneste na jakoukoliv pobočku Zásilkovny a obsluze nahlaste kód 93535960 pro zpětnou dopravu zdarma. V případě potřeby vrácení většího zboží (např. nábytku) můžeme objednat svoz přes kurýra.

V případě, že Vám nevyhovuje poloha žádné z poboček Zásilkovny, můžete balíček poslat přímo do našeho skladu na adresu: Dreamboutique.cz, Žukovského 888/2, 161 00, Praha 5.

VRÁCENÍ PENĚZ

Peníze za zboží zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží na naši adresu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.