Vrácení zboží

Při doručení objednaného zboží prosím zkontrolujte, zda zásilka nevykazuje vady způsobené přepravou. Pokud ano, nepřebírejte prosím zásilku a informujte nás o tomto na emailové adrese info@dreamboutique.cz.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zákazník má právo zboží vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu. Tuto skutečnost nám nám prosím oznamte na emailovou adresu info@dreamboutique.cz. Zboží musí být v tomto případě v původním obalu, nepoužité, neprané a včetně originálních visaček. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího, pokud není dohodnuto jinak. Pro vrácení zboží můžete využít formulář.

REKLAMACE

Zboží můžete samozřejmě vrátit také z důvodu reklamace, záruční lhůta činí 24 měsíců od převzetí zboží. V závislosti na druhu vady a na povaze zboží bude oprávněná reklamace řešena výměnou zboží či vrácením zaplacené kupní ceny v souladu s právními předpisy platnými v ČR. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně prodávajícího. Pro reklamaci můžete využít formulář.

ZPĚTNÁ DOPRAVA

Zboží ke vrácení a reklamacím prosím zaneste na jakoukoliv pobočku Zásilkovny a obsluze nahlaste kód 93535960. V případě potřeby vrácení většího zboží (např. nábytku) k Vám domů objednáme svoz přes PPL kurýra.

VRÁCENÍ PENĚZ

Peníze za zboží zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží na naši adresu.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.