Z důvodu letní dovolené bude sklad uzavřen od 15. do 19. července.

Vzpomínka na dohled

Dříve za našich babiček a dědečků se vzpomínky uchovávaly převážně v jejich mysli nebo ve psané podobě. Nádherné momenty bylo možné zachtit pouze jen ve vyjímečném okamžiku, tudíž fotografií nikdo neměl ani z daleka tolik, jako my teď. Čím jsme ale starší, tím více pokročilá technologie přichází na trh a otevírá nám stále více a více možností. Schopnost vyfotografovat daný okamžik a daroveat ho nebo ponechat si ho i ve fyzické podobě je jedna z nekrásnějších věcí. 

Vyvolané fotografie dokáží s místností udělat divy. Nejen, že s nimi lze perfektně ozdobit prázdné plochy v domácnosti, ale také mohou vyvolat emoce v každém z nás. A právě proto je vhodné vystavení svých oblíbených fotek ve Vaší blízkosti. Při každém pohledu vykouzlí úsměv na tváři a dodá energii na celý den.

Jak ale fotografie naaranžovat, aby vypadaly dokonale? Tuto práci za Vás odvedou fotorámečky. Na našem eshopu naleznete plno různých druhů, ze kterých si určitě každý z Vás vybere ten pravý. Rámečky mohou obsahovat místo pouze na jednu fotku, ale také i na větší množství fotek pohromadě. Lze je vystavit na poličku, stůl nebo regál, avšak bezpochybně rozzáří i bílou nudou zeď, na kterou je možné je snadno zavěsit.

Originalita je důležitá ať se jedná o cokoliv a ani ta nechybí u našich produktů. Široký sortiment obsahuje dřevěné rámy s mnoha doplňky, ať už se jedná o zářící třpytky nebo chlupaté bambule.

Fotorámeček s fotografií bude i příjemným symbolickým dárkem, který vyvolá mnoho citů bez jediného slovíčka.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.