Z důvodu letní dovolené bude sklad uzavřen od 15. do 19. července.

Knihovny pro pečlivé školáky

Čas letí jako voda a co nevidět se z malých batolat stávají předškoláci. V tomto období jsou děti zvědavé a rády poznávají svět kolem nich. Denodenně se učí novým věcem a prozkoumávají své talenty, čímž rozvíjejí své chytré hlavičky každým dnem. V takovémto věku je třeba se svým milovaným věnovat a podat jim v této cestě pomocnou ruku.

Číst, psát a počítat. Právě to se prvňáčci učí ve škole. K efektivnímu učení je vhodná učebnice přizpůsobená věku i učenému předmětu. A právě tyto chytré učebnice je třeba pečlivě skladovat a najít jim své vlastní místečko. 

Ideálním řešením jsou dětské knihovny, které budou velmi praktické v každém dětském pokoji. Díky velkému množství druhů najde každý to, co potřebuje. Knihovny je možné sladit s vnitřím interiérem a proměnit je zároveň v hezkou dekoraci. Jejich šikovnou vlastností jsou rozměry knihoven, které mají ideální velikosti, tudíž nezaberou tolik místa a zároveň vytvoří úložný prostor pro potřebné učebnice a knihy.

Designové knihovny jsou nepostradatelným doplňkem v každém pokoji. Jejich kvalitní materiál zabrání snadnému poničení a zaručí dlouhou trvanlivost. Samotná konstrukce je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. 

Tyto soupravy lze doplnit i dřevěnými nebo látkovámi boxy, které dodají o špetku úložného prostoru na víc a zajistí každé věci své vlastní místečko.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.