Při doručení objednaného zboží je kupující povinen zkontrolovat, zda zboží nevykazuje vady způsobené přepravou. Pokud ano, je kupující povinen zboží nepřevzít a sepsat s přepravcem zápis o škodě. O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně informovat také prodávajícího.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zákazník má právo zboží vrátit do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu. Tuto skutečnost oznámí prodávajícímu, a to elektronicky na emailovou adresu. Zboží musí být v původním obalu, nepoužité, neprané a včetně originálních visaček. Ke zboží přikládejte vždy číslo objednávky. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

REKLAMACE

Pro úspěšné vyřízeni reklamace je nutné, aby kupující předložil doklad o koupi či jeho kopii. V závislosti na druhu vady a na povaze zboží bude oprávněná reklamace řešena výměnou zboží či vrácením zaplacené kupní ceny v souladu s právními předpisy platnými v ČR. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně prodávajícího.

VRÁCENÍ PENĚZ

Peníze za zboží zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, ne však dříve, než dojde k doručení vraceného zboží na naši adresu (případně, než prokážete, že vracené zboží nám již bylo odesláno).

 

Vrácené zboží a reklamace zasílejte na adresu:

Dream Boutique

Pod Stolovou Horou 975/3, Praha 158 00

E-mail: info@dreamboutique.cz

VŠE SKLADEM V ČR