5% z prodejů pro Ukrajinu

Jako rodiče dvou malých holčiček ve věku 2 a 5 let jsme hluboce zasaženi rozsahem utrpení, které plyne ze současné války na Ukrajině. Při pohledu na naše děti, které se smějí, spokojeně si hrají v bezpečí a mají vše, co potřebují, se nyní často neubráníme myšlence na desítky tisíc ukrajinských dětí, které se musí v současnosti schovávat v otřesných podmínkách v úkrytech pod zemí, žít ve stresu z ostřelování, kterým se často nedostávají věci základní potřeby nebo jsou na útěku před válkou a bombardováním. Nemluvě o příšerných zprávách, kdy ukrajinské děti přicházejí o rodiče, jsou mrzačeny nebo zabíjeny. Toto zbytečné a ještě donedávna nepředstavitelné příkoří se děje v Evropě, nedaleko od našich hranic, a přímo se nás dotýká.

Válka dramaticky zasáhla životy milionů místních obyvatel, kterým je potřeba pomoci. Rozhodli jsme se proto od března 2022 pravidelně věnovat 5% veškerých prodejů eshopu na podporu Ukrajiny. Částky budeme rozdělovat na podporu Červeného kříže, Člověka v tísni, ukrajinské ambasády v ČR nebo na nákupy potravin a dalších věcí základní potřeby pro ukrajinské uprchlíky v Čechách.

Budeme na Ukrajinu myslet při boji za jejich svobodu a doufat, že se začne situace co nejdříve zlepšovat a brzy odtamtud uslyšíme lepší zprávy.

Ondřej & Anne-Julie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení